Rezervēt auto

Rezervācija nosūtīta

Uzturēšanās atļaujas

''''

AX Group ir vairāk nekā 20 gadu sekmīga pieredze darbā ar VIP klientiem, kuri mums uztic ne tikai savu ceļojumu organizēšanu, bet arī biznesa darījumus, konferenču organizēšanu un citus nozīmīgus pasākumus. Pazīstot mūs kā uzticamu partneri, arī uzturēšanās atļauju kārtošana kļuvusi par pieprasītu pakalpojumu mūsu klientu vidū. Mēs esam pateicīgi mūsu klientiem, kas palīdzējuši mums augt un sasniegt šādu uzticības līmeni.

Ārvalstniekiem, lai uzturētos Latvijā ilgāk par 90 dienām pusgada laikā, nepieciešams noformēt uzturēšanās atļauju. Uzturēšanās atļauja ir dokuments, kas dod tiesības ārvalstniekam uzturēties Latvijas Republikā.

Ir divu veidu uzturēšanās atļaujas:
Termiņuzturēšanās atļaujas - ļauj uzturēties Latvijas Republikā noteiktu laiku. Jānoformē, ja plānots uzturēties Latvijā uz laiku no 90 dienām pusgada laikā;
Pastāvīgās uzturēšanās atļaujas - ļauj uzturēties Latvijas Republikā pastāvīgi.

Latvijas Republikā pastāv ap 30 gadījumiem, kad ārvalstnieks var iegūt Latvijas uzturēšanās atļauju. Mūsu klientu vidū vispopulārākās ir uzturēšanās atļaujas, kas var tikt izsniegtas sakarā ar: 
nekustamā īpašuma iegādi,
noteiktu vērtspīru iegādi,
ieguldījumiem kapitālsabiedrībā vai jaunas kapitālsabiedrības dibināšanu.
.
Vispieprasītākās mūsu klientu vidū ir uzturēšanās atļaujas, kas tiek izsniegtas sakarā ar nekustamā īpašuma iegādi, jo pastāv iespēja atgūt daļu no investētajiem līdzekļiem. AX Group pieredzējušie un zinošie darbinieki palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko uzturēšanās atļaujas veidu, atradīs izdevīgāko nekustamo īpašumu, tā pārvaldītāju, īrniekus Jūsu nekustamajam īpašumam, nokārtos dokumentus un veiks citus ar šo procesu saistītos uzdevumus, lai viss noritētu kā plānots. Jums jāizdara tikai sava izvēle, visu nepieciešamo paveiks AX Group kvalificētie speciālisti.
.