Rezervēt auto

Rezervācija nosūtīta

Transfēri

AX Group uzņēmumu ilglaicīgā pieredze, vairāk nekā 20 gadus strādājot VIP tūrisma jomā, piedāvājot arī transfēra pakalpojumus, ļāvusi mums atrast vislabāko, ko vēlamies sniegt saviem klientiem. Transfēriem piedāvājam drošas luksusklases automašīnas ar īpaši apmācītiem šoferiem, individuālus pakalpojumus - tas klientiem liek atgriezties pie mums atkārtoti.

AX Group ir vienīgā šāda veida aģentūra Baltijā, kas nodrošina visaugstākajiem standartiem atbilstošas kvalitātes transfērus. Jūs varat būt pārliecināti, ka izmantojot AX Group pakalpojumus, vienmēr saņemsiet tikai vislabāko. 

Mūsu šoferi runā latviešu,angļu, franču, zviedru un krievu valodā, ja vēlaties doties izzinošā atpūtas braucienā, Jums ir pieejami šofera-gida pakalpojumi. Kompānijas šoferi ir izgājuši Latvijas Gidu kursus.

Drošība ir viens no krietērijiem, kādēļ klienti izvēlas mūsu pakalpojumus. AX Group šoferi ir papildinājusi zināšanas un prasmes drošas braukšanas skolā, lai vienmēr kontrolētu situāciju jebkādos braukšanas un ceļa apstākļos. Klientiem, kuriem ir nepieciešam diskrēta un profesionāla apsardze, piedāvājam arī šoferu-miesassargu pakalpojumus. Mūsu šoferi ir apmācīti apkalpot arī valsts amatpersonas, viņi pārzina etiķeti un protokolu un ir pieredzējuši augsta līmeņa amatpersonu pārvadāšanā un apkalpošanā.

AX Group transfēriem piedāvā luksus klases automašīnas, kas ir reprezentablas, drošas un komfortablas. Atbilstoši mūsu klientu vajadzībām, piedāvājam gan Mercedes Benz V klases luksus mikroautobusus (Long \ Extra long versija), kas īpaši piemēroti uzņēmēju vai amatpersonu grupām, Mercedes Benz S klases automašīnas (Long versija) un BMW 5, 7 un X6 sērijas automašīnas, un Standarta klases automāšīnas. 

Mercedes Benz V klase Long / Extralong ir luksuss ietilpīga mikroautobusa formātā, kas ļauj baudīt VIP komfortu gan uzņēmēju grupu, gan ārvalstu amatpersonu braucienos. Ietilpīgs un drošs, šis auto ir ļoti piemērots gariem braucieniem, tādēļ to izvēlas arī ģimenes.

Mercedes Benz S klase Long ir viens no pieprasītākajiem modeļiem transfēru pakalpojumiem. Tas ir luksuss, kas balstās senās kvalitātes tradīcijās, vismūsdienīgākajā aprīkojumā un nevainojamā drošībā. Braucot šajā automašīnā, Jūs varat baudīt īstu komfortu un braukšanas prieku.

BMW 5,7, X6 sērijas dinamiskās automašīnas sniedz Jums braukšanas prieku jaudīgā un sportiskā automašīnā. 5. un 7. sērijas elegance, komforts un tehnoloģijas nodrošina luksus transfēriem nepieciešamo kvalitāti. BMW X6 iespaidīgais dizains un dinamika apmierinās pat prasīgākos braucējus.

Standart / Ekonom klases sērijas automašīnas arī tiek piedāvātas Ax Group kompānijās klāstā.