Rezervēt auto

Rezervācija nosūtīta

Par mums

AX Group piedāvā luksus automašīnu nomu ar automašīnas vadītāju vai bez tā visā pasaulē. Klientiem nodrošinām transfērus visur, kur nepieciešams, piedāvājam arī transfērus ar helikopteru.

AX Group ir uzņēmumu ķēde, kurā ietilpst arī Travel agency Spare un Spare sport. Kopā ir jau vairāk nekā 20 gadu sekmīga darbība tūrisma jomā gan Latvijā, gan starptautiskajā tirgū. Saistītie uzņēmumi darbojas gan individuālu tūrisma pakalpojumu un VIP pakalpojumu jomā, gan sporta tūrisma un medicīnas tūrisma nozarē.

Īpaši jāuzsver uzņēmumu ķēdes  specializācija un ilggadējā veiksmīgā pieredze VIP klientu apkalpošanas jomā: paātrināti ielūgumi un pieņemšana Latvijas Republikas vēstniecībās vīzu saņemšanai, VIP termināļa rezervēšana ielidošanai un izlidošanai, sagaidīšana pie VIP termināļa, lidmašīnu noma, transfēri un ekskursijas ar helikopteru, automašīnas ar vai bez vadītāja, viesnīcas numuru un VIP apartamentu rezervācija, biļešu un restorānu rezervācijas, kā arī biznesa tikšanos organizēšana. Ņemot vērā pieaugošo interesi, tiek piedāvāts arī noformēt uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā.

Uzņēmums Spare sport ar panākumiem darbojas sporta tūrisma nozarē - futbola, volejbola, basketbola un paukošanas sporta spēļu organizēšana komandām, klubiem un valstīm, kā arī sporta komandu treniņnometnes visā pasaulē. Sportistiem tiek piedāvāti tādi pakalpojumi kā vīzas noformēšana, viesnīcas rezervēšana, transfēri, sporta ēdināšana, formas apģērbu tīrīšana, un labāko sporta zāļu un laukumu īre. Uzņēmums sportistiem piedāvā arī medicīnisko izmeklējumu pakalpojumus pie labākajiem Latvijas speciālistiem..

Mūsu klienti pie mums vēršas atkārtoti, jo ir apmierināti ar pakalpojumu kvalitāti un individuālo pieeju katram klientam.