Luksus automašīnu noma visā pasaulē

Piedāvājam augstākās kvalitātes pakalpojumus

Par mums

   +371 25555955
   [email protected]

Rezervēt auto

Reservation successful

Kvalitāte

Kvalitāte

Saviem klientiem sniedzam tikai visaugstāko kvalitāti un servisu. Visi mūsu uzņēmuma šoferi ir pieredzējuši, daudz valodīgi autovadītāji. Jūs varat justies droši, ka saņemsiet labāko.

Pieredze

Pieredze

Saistītie uzņēmumi Ax Group, Travel Agency Spāre un Spāre sport ir vairāk nekā 20 gadu sekmīga pieredze gan vietējā - Latvijas, gan starptautiskajā tūrisma tirgū. Sporta tūrisms, medicīnas tūrisms, VIP tūrisma pakalpojumi.

Individuāla pieeja

Individuāla pieeja

Katrs klients ir unikāls, tāpat arī mūsu piedāvājums ir atbilstošs katra klienta vēlmēm. Ja Jums nepieciešama patiešām laba automašīna, piedāvājam luksus klases automašīnas. Jūs varat izvēlēties sev labāko.

Par mums

AX Group piedāvā luksus automašīnu nomu ar automašīnas vadītāju vai bez tā visā pasaulē. AX Group ir uzņēmumu ķēde, kurā ietilpst arī Travel agency Spāre un Spāre sport. Tā ir vairāk nekā 20 gadu sekmīga darbība tūrisma jomā gan Latvijā, gan starptautiskajā tirgū. Uzņēmumi darbojas gan individuālu tūrisma pakalpojumu un VIP pakalpojumu jomā, gan sporta tūrisma un medicīnas tūrisma nozarē.

Transfēri

Mūsu klientiem piedāvājam transfērus visur, kur vien nepieciešams, kā arī pieprasītākos transfērus no viesnīcas uz lidostu, ostu vai jebkuru citu vietu. Iespējami arī transfēri ar helikopteru. Vienmēr izpildām klienta prasības augstākajā līmenī.

Mūsu auto

Vēlaties uzdot jautājumu?

Laipni atbildēsim uz Jūsu jautājumiem 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Kontaktinformācija