Rezervēt auto

Rezervācija nosūtīta

Kādēļ mēs

Individuāla pieeja

Katrs klients ir unikāls, tāpat arī mūsu piedāvājums ir atbilstošs katra klienta vēlmēm. Ja Jums nepieciešama patiešām laba automašīna, piedāvājam luksus klases automašīnas. Jūs varat izvēlēties sev labāko - Mercedes-Benz, BMW vai jebkuru citu automašīnu ar šoferi vai bez tā, ja labprātāk vadāt automašīnu pats. Ja vēlaties braukt ar jaudīgu sporta auto, arī to mēs nodrošinām. Mūsu klienti mums ir svarīgi, tādēļ piedāvājums pielāgots katra klienta vajadzībām.

Kvalitāte

Lai Jūs varētu baudīt patiesu komfortu un augstākā līmeņa pakalpojumus ceļojumā, biznesa braucienā vai īpašos svētkos, AX Group piedāvā luksus klases automašīnu nomu. Jūsu ērtībām mūsu autonomā ir - augstākās klases automašīnas: Mercedes-Benz un BMW luksus modeļi, kā arī citas ekskluzīvas automašīnas. Labākajās komplektācijās piedāvājam automašīnu long versijas.

Saviem klientiem sniedzam tikai visaugstāko kvalitāti un servisu. Visi mūsu uzņēmuma šoferi ir pieredzējuši autovadītāji ar latviešu, krievu un angļu valodas zināšanām. Jūs varat būt pārliecināts, ka saņemsiet labāko.

Pieredze

AX Group uzņēmumiem Travel Agency Spare un Spare sport ir vairāk nekā 20 gadu veiksmīga pieredze gan Latvijas vietējā, gan starptautiskajā tūrisma tirgū. Sporta tūrisms, medicīnas tūrisms, VIP tūrisma pakalpojumi, automašīnu noma - ar katru gadu mūsu klientiem tiek piedāvāts arvien plašāks pakalpojumu klāsts, un klienti to novērtē.